29 Kasım 2012 Perşembe

İstanbul Best Trick Contest

Merhaba sevgili kaykay tutkunları, sözüm size! Bildiğiniz gibi ülkemizde kaykay sporu pek yaygın değil. Kaymak için gerekli parklar, yerler bulmakta zorluk çekiyoruz. Hal böyle olunca da Türkiye'den kaykay ile ilgili güzel haberler ve görüntüler çıkamıyor. Öncelikle sizleri Meat Boards ile tanıştırmak istiyorum. Meat Boards bir Türk kaykay tahtası markası ve gerçekten harika işler çıkartıyorlar. Lafı uzatmadan sizleri yeni yayınladıkları Midnight Butchers adlı video ile baş başa bırakıp, yarışmanın detaylarına geçeceğim. Meat Boards'un Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


Gelelim Spamskateboarding.com , Sbc Spor, Element Skateboards, Tensor Trucks, Gargamel Skateshop sponsorluğunda ve Meat Boards ekibinin düzenlediği İstanbul En İyi Kaykay Hareketi Yarışmasına.Havaların soğumaya başladığı bu günlerde içinizi ısıtacak harika bir organizasyona hazır olun.

İstanbul’un en gözde spotu Beşiktaş Barbaros meydanında best trick yarışması ve kaykay dolu bir gün.

Yarışma Detayı

Yarışmalar 2 ayrı kategoride yapılacak.

-Basamak best trick

-Ledge best trick

2 kategori birincileri için farklı ödüller olacağı gibi sürpriz ödül kazanmak için yarışmaya katılmanız yeterli olacak.

2 Aralık Pazar 2012 gibi saat 12:00 da Beşiktaş Barbaros meydanında görüşmek dileği ile.

Yarışmanın hava koşulları nedeniyle ertelenmesi durumunu takip etmek için ve yarışmanın Facebook sayfası için buraya tıklayın. Bol kaykaylı günler dileyip, kaymaya çıkıyorum. Yarışmada görüşmek üzere...

AddThis

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...